środa, 20 lipca 2011

Lakier Lm

 Lm Care Romeis Nail Polish ,color 101, 20 ml
Lakier Lm (pierwszy raz spotykam się z tą firmą) zakupiłam na dzisiejszych zakupach.

W opakowaniu wydaję się być kolorem różowo-pomarańczowym z domieszką czerwieni.
Niestety zdjęcie nie oddaje jego rzeczywistego koloru. Pochmurne niebo i złe światło...
No ale o samym lakierze:
Na jego korzyść przemawia duża pojemność (20ml) za naprawdę niewielką cenę (3zł!) oraz fakt, że jedna warstwa w zupełności wystarcza na dobre pokrycie paznokci.
Niestety sam kolor, który w opakowaniu wydawał się piękny, na paznokciach staję się... pomarańczą kojarzącą mi się z kamizelkami robotników drogowych...
Tak więc z kolorem nie trafiłam, ale będę próbować dalej :)
O jego trwałości na razie nie mogę nic powiedzieć, ponieważ mam go na paznokciach jakąś godzinę :)


7 komentarzy :

 1. A gdzie zakupiłaś ten lakier? Cena jest świetna i to w dodatku za tak dużą pojemność :) Chociaż ja tak rzadko maluję paznokcie, że pewnie nigdy bym go nie zużyła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lakier zakupiłam w centrum chińskim :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do mleczka utrwalającego opalenizne , to polecam , moja przyjaciółka używała , i mówiła że lepiej jest z nim , niż bez niego . Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominuję Cię do One Lovely Blog Award . ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Profesjonalnie:);*

  OdpowiedzUsuń
 6. Intensywny kolor w sam raz na lato :) Też posiadam lakier do paznokci tej marki i pierwszy raz spotykam się z taką marką, lakier jest naprawdę tani w granicy bodajże 4 zł, bardzo ładna buteleczka posiadająca czerwony cekin i chyba to najbardziej przykuwa uwagę tego lakieru. Mój kolor to F06 i jest to typowy lakier do frencha. Aby uzyskać kolor na paznokciach taki jaki jest w buteleczce, trzeba pokryć płytkę paznokcia nie mal że trzy razy i bardzo długo schnie i ma bardzo wyczuwalny zapach w stylu kleju.

  OdpowiedzUsuń
 7. I jeszcze zapomniałam dodać, że jego pojemność wynosi 16 ml i zakupiłam go również w centrum chińskim ale czy jest godzien polecenia ? Dla cierpliwych jak najbardziej dla tych którzy nie lubią czekać na wyschnięcie lakieru, to nie polecam. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...